Bezpłatne szkolenie dla rodziców dzieci z autyzmem! KRAKÓW | Kompleksowa pomoc dla dzieci, młodzieży i dorosłych | Promitis

Bezpłatne szkolenie dla rodziców dzieci z autyzmem! KRAKÓW

Wielki Piknik Rodzinny pod Krakowem!
3 września 2012
WROCŁAW: Dzień Otwarty w Przedszkolu dla Dzieci z Autyzmem
24 września 2012

Centrum Terapii PROMITIS

zaprasza do udziału w bezpłatnym szkoleniu

AUTYZM
– kompleksowa terapia dzieci i młodzieży z autyzmem

– jak pozyskać na nią środki?

 

Szkolenie poprowadzą osoby na co dzień związane z tematem autyzmu- specjaliści oraz rodzice!

 

Grosz do grosza, czyli jak zdobyć pieniądze na terapię dziecka

Piotr Barszcz – Ojciec Jasia (www.jasiobarszcz.pl) mającego zaburzenia ze spektrum autyzmu. Z zawodu trener-psycholog. Autor książki “Jak pozyskiwać darowizny i 1% podatku na leczenie dziecka”- opisał w niej rozwiązania, których zastosowanie pozwala corocznie pozyskiwać kwotę wysokości około 30 tysięcy złotych na leczenie syna z 1% podatku. W pozyskiwaniu funduszy korzystał z doświadczeń jakich nabywał m.in. jako trener sprzedaży, autoprezentacji, promocji. Istotne okazały się również doświadczenia dziennikarskie (redaktor gazety) oraz znajomość reguł współpracy z Darczyńcami, wynikająca m.in. z psychologicznego wykształcenia.

 

 

Metody terapeutyczne w pracy z dziećmi z autyzmem

mgr Kamila Morzyniec Psycholog, terapeuta; absolwentka psychologii stosowanej na Wydziale Zarządzania i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz Studium Pedagogicznego UJ. Ukończyła kursy dotyczące  m.in. rozpoznawania zaburzeń ze spektrum autyzmu i wspierania rozwoju dziecka z autyzmem, radzenia sobie z zachowaniami trudnymi, wczesnej interwencji i wspieraniu rozwoju dziecka, Ruchu Rozwijającego W. Sherborne. Posiada kilkuletnie doświadczenie w pracy z osobami z autyzmem. Prowadziła zajęcia zarówno indywidualne, jak i grupowe, w tym trening umiejętności społecznych. Uczestniczyła jako terapeuta i opiekun na licznych turnusach terapeutyczno-wypoczynkowych dla osób z autyzmem. Współprowadziła zajęcia psychoedukacyjne oraz grupę wsparcia dla rodziców i opiekunów osób z zaburzeniami ze spektrum autyzmu.

 

 Jak rozważnie wprowadzać dietę u dziecka z autyzmem

mgr Ewa Jagodzińska – Dietetyk medyczny posiadający bogate doświadczenie w pracy z dziećmi autystycznymi i ich rodzicami. Należy do Polskiego Towarzystwa Dietetyki, jak również Polskiego Stowarzyszenia Osób z Celiakią i na Diecie Bezglutenowej. Jest autorką wielu publikacji dotyczących diety w autyzmie oraz ekspertem portali internetowych poświęconych zdrowiu. Prowadziła wykłady podczas międzynarodowych oraz krajowych konferencji dotyczących autyzmu. Pisała na tematy związane z dietą w autyzmie dla Autyzm Newsletter,. Prowadzi wykłady i szkolenia z zakresu diety głównie dla rodziców dzieci autystycznych. Ukończyła liczne szkolenia, m.in. “Zaburzenia karmienia u dzieci”, “Problemy żywieniowe dzieci- spojrzenie lekarza i dietetyka”, “Wybrane aspekty praktyczne w poradnictwie dietetycznym”. Udziela konsultacji we wszystkich placówkach Centrum Terapii PROMITIS.

 

 dn. 22.09.2012 (sobota) godz. 9:30-14:00

Kraków, ul. Dobczycka 20 (Wola Duchacka)

 

Wszelkie informacje oraz zapisy:

konferencja@centrum-terapii.pl

tel: 796 090 762

 

SZKOLENIE BEZPŁATNE!!!

ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA!

ZAPRASZAMY!!!

Comments are closed.

10 LAT PROMITIS