Oferta Centrum Terapii PROMITIS

Nasza oferta

Jesteśmy grupą poradni psychologiczno-pedagogicznych, niepublicznych zakładów opieki zdrowotnej oraz terapeutycznych punktów oświatowych dla dzieci ze spektrum autyzmu. Mamy łącznie 17 placówek w Warszawie, Wrocławiu i Krakowie.

Nasz zespół to grupa doświadczonych lekarzy, psychologów i terapeutów. Od 10 lat zapewniamy profesjonalną i kompleksową opiekę, uwzględniając złożoność i charakter problemów osób szukających u nas pomocy. Zapewniamy bezpieczeństwo, dyskrecję i zrozumienie.

Nasz zespół, w skład którego wchodzą m.in psychiatra, psycholog, psychoterapeuta, seksuolog, dietetyk oraz pedagog, logopeda i terapeuta integracji sensorycznej - ściśle współpracuje ze sobą, dzięki czemu jesteśmy w stanie zapewnić kompleksową i profesjonalną pomoc.

Specjalizujemy się w niesieniu pomocy dzieciom dotkniętym autyzmem i zespołem Aspergera. Dzięki ogromnemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zapewnić profesjonalną opiekę - od wykrycia nieprawidłowości, poprzez diagnozę, aż po wieloetapową terapię i edukację dziecka.

Nieustannie podnosimy swoje kwalifikacje uczestnicząc w szkoleniach i konferencjach.

Skutecznie pomagamy dzieciom i młodzieży oraz osobom dorosłym.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą, którą przygotowaliśmy dla Państwa.

DZIECI

Dzieci

DOROŚLI

Dorośli

AUTYZM

AUTYZM

DIAGNOZY

Diagnozy
 

NAUKA, RELAKS, KONCENTRACJA

Nauka
 
10 LAT PROMITIS