Szkolenia dla osób pracujących z dziećmi - Autyzm / Asperger

Szkolenia

Od lat specjalizujemy się w diagnozie, terapii i edukacji dzieci z autyzmem.  Wyróżnia nas wieloletnie doświadczenie i wykwalifikowana kadra terapeutyczna. Chcemy dzielić się z Wami swoją wiedzą.

Jak   pokazują   badania,   autyzm   i całościowe   zaburzenia   rozwoju   mogą   stać   się   jedną z najczęstszych przyczyn niepełnosprawności u dzieci. Terapia zaburzeń ze spektrum autyzmu wymaga specjalistycznej wiedzy i doświadczenia. A świadomość rodziców i nauczycieli w tym temacie wymaga ciągłej edukacji i doskonalenia swoich umiejętności, aby pomagać dziecku w sposób jak najbardziej efektywny .

Mając doświadczenie i świadomość potrzeb oraz wychodząc naprzeciw potrzebom terapeutów, nauczycieli i rodziców, przygotowaliśmy kompleksową ofertę szkoleń.

Szkolenia zostały przygotowane dla wszystkich osób pracujących na co dzień z dziećmi (nauczycieli, psychologów, pedagogów, pedagogów specjalnych, terapeutów SI, logopedów), w tym zwłaszcza dla pracowników przedszkoli, szkół, ośrodków, organizacji pracujących dla osób z autyzmem i Zespołem Aspergera oraz publicznych i niepublicznych poradni psychologiczno-pedagogicznych z terenu całej Polski.   Nie zapomnieliśmy także o rodzicach, ponieważ terapia powinna być prowadzona kompleksowo, nie tylko w placówce do której dziecko uczęszcza ale także w domu.

Do udziału w naszych szkoleniach zapraszamy również studentów oraz wszystkich zainteresowanych poszerzeniem swojej wiedzy.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą szkoleń.
Terminy już wkrótce!