Szkolenia bezpłatne | Kompleksowa pomoc dla dzieci, młodzieży i dorosłych | Promitis

Szkolenia bezpłatne

Od 2017 roku na terenie Warszawy, Krakowa i Wrocławia bezpłatnie szkolimy pracowników żłobków i przedszkoli w ramach kampanii edukacyjnej Autyzm - potrafię rozpoznać. Przeszkoliliśmy ich już ponad 10 tyś.

Ogromna większość dzieci jest diagnozowana przez wychowawców w placówkach oświatowych - żłobkach i przedszkolach. To właśnie wychowawcy jako pierwsi zwracają rodzicom uwagę, że z ich dziećmi dzieje się coś niepokojącego. Dlatego tak ważna jest ich edukacja, aby byli świadomi jakie są pierwsze objawy autyzmu i na co należy zwrócić szczególną uwagę.

U 1 dziecka na 100 diagnozowany jest autyzm. Niestety u wielu zbyt późno. Wczesna diagnoza i  terapia dają szanse na usamodzielnienie się dziecka, a tym samym na prawidłowe funkcjonowanie w społeczeństwie i normalne życie.

Jesteś dyrektorem lub pracownikiem placówki oświatowej na terenie Warszawy, Wrocławia lub Krakowa ? Chcesz, żeby Twoi pracownicy/koledzy z pracy wzięli udział w bezpłatnym szkoleniu Autyzm - potrafię rozpoznać ? Napisz do nas -  szkolenia@centrum-terapii.pl.

Prosimy o informację z nazwą placówki, adresem, liczbą osób, które wezmą udział w szkoleniu oraz interesującym Państwa terminem szkolenia.

Zgłosić  placówkę można również przez  formularz kontaktowy

10 LAT PROMITIS