Urodziny inne niż wszystkie - Centrum Terapii PROMITIS

Urodziny inne niż wszystkie

Zmalujmy coś razem
17 marca 2012
Diagnostyka i dieta w nietolerancjach pokarmowych
17 marca 2012

Kreatywne urodziny dla dziecka i całej rodziny :)

Czy to kolejne urodziny Twojego dziecka? Dzieci tak szybko rosną, a wraz z nimi rosną oczekiwania. Czy nie macie już dosyć kolejnych urodzin z klaunem, w basenie z piłkami, tych samych zabaw i gier? Chcecie wyjątkowych urodzin? Czy chciałbyś by czas urodzin był czasem spędzonym mądrze, twórczo i pomysłowo? Czy chciałbyś, aby Twoje dziecko doświadczyło ze swoimi przyjaciółmi niezapomnianych wrażeń i pogłębiło przyjaźnie? Czy urodziny Twojego dziecka i dla Ciebie i Twoich znajomych mogą wyglądać inaczej niż dotychczas?

Nasze Centrum Terapii Promitis organizuje zabawy urodzinowe inne niż wszystkie (również dla dzieci niepełnosprawnych) biorą w nich z udział animatorzy, terapeuci, pedagodzy, psycholodzy oraz logopedzi. Głównym założeniem takich imprez jest twórcza praca dająca wszystkim uczestnikom wiele wspaniałej zabawy. Twoja pociecha będzie miała satysfakcję, że tworzy coś wyjątkowego razem ze swoimi przyjaciółmi, a Ty w tym czasie ze swoimi przyjaciółmi w przyjaznej atmosferze będziecie mogli porozmawiać o swoich pociechach ze specjalistami. Urodziny w Naszym Centrum to mądrze zainwestowany czas. Dzieci będą rozwijać swoje umiejętności i wyobraźnię, a rodzice poszerzać wiedzę i zacieśniać więzi. Przewidziane są zabawy muzyczne, plastyczne, intelektualne i wyczynowe oraz mnóstwo dodatkowych atrakcji i konkursów z nagrodami.

Dlaczego urodziny u Nas są inne niż wszystkie?

  • bo na nich dowiecie się, jakie zabawy wpływają korzystnie na rozwój Waszego dziecka;
  • będziecie świetnie się bawić nauką;
  • poznacie formy i sposoby zabawy odpowiednie do wieku waszego dziecka;
  • będziecie mogli uzyskać odpowiedzi od specjalistów na nurtujące was pytania;pogłębicie więź z dzieckiem i przyjaźnie podczas wspólnej twórczej pracy!

PROPONUJEMY NASTĘPUJĄCE FABUŁY

KOSMICI PRZYLATUJĄ NA ZIEMIĘ – wiek 4-8 lat
To urodziny, na których dzieci będą bawić się z logopedą i psychologiem według kosmicznego scenariusza pełnego ciekawych zabaw i gier. Tego typu urodziny pomagają poszerzyć horyzonty myślowe dzieci, rozwijać ich wyobraźnię, umuzykalnić i uplastycznić. Specjalnie dobrane zabawy wpłyną na empatię dzieci, na rozwój ich zainteresowań oraz na poprawę mowy.

KRÓL i KRÓLOWA – wiek 5-8 lat
Na tych urodzinach dzieci oprócz zabawy w aktorów będą kształtować umiejętność empatii, pracy w grupie, rozumowanie przyczynowo-skutkowe oraz rozróżnianie dobrych zachowań od niewłaściwych. A przy tym wszystkim świetnie się bawić i umacniać więź ze swoimi przyjaciółmi.

BAJKOWA OLIMPIADA – wiek 3-8 lat
Każde dziecko lubi bajki i marzy, aby móc kiedykolwiek wcielić się w postać swojego ulubionego bohatera. U nas będzie to możliwe. Ćwiczenia zastosowane podczas Bajkowej olimpiady, oprócz waloru zabawowego, mają na celu naukę wysławiania się, opisywania i opowiadania. Pomagają dzieciom w rozwijaniu empatii, rozumowania przyczynowo-skutkowego, umiejętności rywalizacji i współpracy. Rozwijają także koordynację wzrokowo-przestrzenną i motorykę.

ZOSTAŃ GWIAZDĄ TV – wiek 5-8 lat
Wszystkie dzieci lubią być podziwiane. Wychodząc tym pragnieniom naprzeciw, chcemy Państwa dziecku umożliwić wzięcie udziału w nagraniu telewizyjnym. Celem tych urodzin jest zapoznanie dzieci z podstawowymi technikami autoprezentacji, oswajanie ich z kamerą oraz pomoc w pozbyciu się lęku przed wystąpieniami publicznymi. Dzieci, oprócz świetnej zabawy, nabiorą odwagi i pewności siebie. Ćwiczenia przed kamerą pozwalają lepiej panować nad odruchami, gestami i własną mimiką.

KOLOROWA EKSPRESJA – wiek 2-5 lat
Maluchy lubią się bawić na całego. W malowaniu, kartka papieru, to dla nich za mało. Poszerzamy obszar ich twórczej ekspresji i oddajemy w ręce dzieci zaskakujące tworzywa. Lecznicze działanie twórczej ekspresji jest znane od dawna. Rozwija ono i pobudza wyobraźnię, a także uspokaja emocje. Kształtuje wrażliwość na sztukę i rozwija zdolności manualne dziecka.

CENNIK

Cena podstawowa to 380zł (2h) w zależności od fabuły urodzin obejmuje

KOSMICI PRZYLATUJĄ NA ZIEMIĘ (od 4-8lat)
animatora, logopedę, psychologa/pedagoga, wszelkie pomoce dydaktyczne oraz przybory do zajęć;

KRÓL i KRÓLOWA (od 5-8lat), BAJKOWA OLIMPIADA (od 3-8lat), ZOSTAŃ GWIAZDĄ TV (5-8lat)
dwóch animatorów, psychologa/pedagoga, wszelkie pomoce dydaktyczne orazprzybory do zajęć;

KOLOROWA EKSPRESJA (2-5 LAT)
animatora, psychologa/pedagoga, wszelkie pomoce dydaktyczne oraz przybory do zajęć;

DODATKOWO
+25zł/os (wraz z menu) – przy grupie od 10-15 dzieci;
+35zł/os (wraz z menu) – przy grupie od 5-9 dzieci;
+50zł malowanie buziek;
+50zł serwis kawowy dla rodziców;

DO WSZYSTKICH URODZIN MALOWANIE BUZIEK GRATIS
(promocja od 1 maja do końca czerwca)

Przykładowe menu – Paluszki, żelki, chipsy, wafelki, herbatniki, orzeszki, cukierki, owoce,soki, szampan dla dzieci typu “Picolo”.

Cena obejmuje również niespodzianki konkursowe (dyplomy, medale, upominki).

Comments are closed.

10 LAT PROMITIS