Bezpłatne szkolenie dla rodziców dzieci z autyzmem! WROCŁAW | Kompleksowa pomoc dla dzieci, młodzieży i dorosłych | Promitis

Bezpłatne szkolenie dla rodziców dzieci z autyzmem! WROCŁAW

Rehabilitacja neurorozwojowa metodą NDT Bobath
2 lipca 2012
Wielki Piknik Rodzinny pod Krakowem!
3 września 2012

Centrum Terapii PROMITIS

zaprasza do udziału w bezpłatnym szkoleniu

AUTYZM

– kompleksowa terapia dzieci i młodzieży z autyzmem

– jak pozyskać na nią środki?

Szkolenie poprowadzą osoby na co dzień związane z tematem autyzmu- specjaliści oraz rodzice!

Grosz do grosza, czyli jak zdobyć pieniądze na terapię dziecka

Piotr Barszcz – Ojciec Jasia (www.jasiobarszcz.pl) mającego zaburzenia ze spektrum autyzmu. Z zawodu trener-psycholog. Autor książki ?Jak pozyskiwać darowizny i 1% podatku na leczenie dziecka”- opisał w niej rozwiązania, których zastosowanie pozwala corocznie pozyskiwać kwotę wysokości około 30 tysięcy złotych na leczenie syna z 1% podatku. W pozyskiwaniu funduszy korzystał z doświadczeń jakich nabywał m.in. jako trener sprzedaży, autoprezentacji, promocji. Istotne okazały się również doświadczenia dziennikarskie (redaktor gazety) oraz znajomość reguł współpracy z Darczyńcami, wynikająca m.in. z psychologicznego wykształcenia.

Metody terapeutyczne w pracy z dziećmi z autyzmem

mgr Justyna Woźnicka – oligofrenopedagog, pedagog wczesnoszkolny i przedszkolny, absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego. Doświadczenie w pracy terapeutycznej z osobami z autyzmem zdobywała m.in. w warszawskich publicznych oraz niepublicznych szkołach i przedszkolach specjalnych oraz integracyjnych. Ukończyła liczne kursy i szkolenia poświęcone tematyce autyzmu, stosowanych metod terapeutycznych oraz diagnostycznych. W Centrum Terapii PROMITIS zajmuje się diagnozą dzieci z podejrzeniem zaburzeń ze spektrum autyzmu. Na co dzień pracuje w Przedszkolu Terapeutycznym dla Dzieci z Autyzmem PROMITIS, gdzie zajmuje się terapią indywidualną oraz grupową. Prowadzi również szkolenia i warsztaty dla specjalistów, rodziców oraz studentów. Współprowadzi grupę wsparcia dla rodziców dzieci z autyzmem.

mgr Magdalena Stanisławiuk – psycholog dziecięcy, absolwentka Uniwersytety Warszawskiego. Pracą z dziećmi zajmuje się od 2005 roku. Doświadczenie zawodowe zdobywała w przedszkolach specjalnych, szkołach i ośrodkach terapeutycznych, jak również podczas indywidualnej pracy terapeutycznej z dziećmi z Zespołem Aspergera. Ukończyła liczne kursy i szkolenia poświęcone tematyce autyzmu oraz Zespołu Aspergera. Obecnie pracuje w Przedszkolu Terapeutycznym dla Dzieci z Autyzmem PROMITIS, gdzie zajmuje się terapią indywidualną oraz grupową. Prowadzi również szkolenia i warsztaty dla specjalistów, rodziców oraz studentów. Współprowadzi grupę wsparcia dla rodziców dzieci z autyzmem..

Jak rozważnie wprowadzać dietę u dziecka z autyzmem

mgr Ewa Jagodzińska – Dietetyk medyczny posiadający bogate doświadczenie w pracy z dziećmi autystycznymi i ich rodzicami. Należy do Polskiego Towarzystwa Dietetyki, jak również Polskiego Stowarzyszenia Osób z Celiakią i na Diecie Bezglutenowej. Jest autorką wielu publikacji dotyczących diety w autyzmie oraz ekspertem portali internetowych poświęconych zdrowiu. Prowadziła wykłady podczas międzynarodowych oraz krajowych konferencji dotyczących autyzmu. Pisała na tematy związane z dietą w autyzmie dla Autyzm Newsletter,. Prowadzi wykłady i szkolenia z zakresu diety głównie dla rodziców dzieci autystycznych. Ukończyła liczne szkolenia, m.in. “Zaburzenia karmienia u dzieci”, “Problemy żywieniowe dzieci- spojrzenie lekarza i dietetyka”, “Wybrane aspekty praktyczne w poradnictwie dietetycznym”. Udziela konsultacji we wszystkich placówkach Centrum Terapii PROMITIS.

dn. 15.09.2012 (sobota) godz. 9:30-14:00

Wrocław, ul. Kościuszki 108 a lok.11 (róg Pułaskiego)

Wszelkie informacje oraz zapisy:

konferencja@centrum-terapii.pl

tel: 796 090 762

SZKOLENIE BEZPŁATNE!!!

ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA!

ZAPRASZAMY!!!

 


Comments are closed.

10 LAT PROMITIS