Kadra Centrum Terapii PROMITIS - Kraków

Terapeuci Kraków

Nasz zespół w Krakowie

PSYCHOLODZY, PSYCHOTERAPEUCI

Katarzyna Zielińska – psycholog, absolwentka psychologii Uniwersytetu Jagiellońskiego. Posiada kilkuletnie doświadczenie w pracy z dziećmi oraz młodzieżą z zaburzeniami ze spektrum autyzmu, niepełnosprawnością sprzężoną, a także przejawiającymi zaburzenia zachowania oraz zaburzenia emocjonalne. Prowadziła terapię zarówno indywidualną, jak i grupową, a także trening umiejętności społecznych. Udzielała także konsultacji i porad rodzinnych, przeprowadzała wywiady środowiskowe i była odpowiedzialna za współpracę z rodzinami. Ukończyła kursy oraz szkolenia z zakresu wspierania rozwoju dziecka z autyzmem, radzenia sobie z zachowaniami trudnymi, pracy z rodziną, Ruchu Rozwijającego W. Sherborne, treningu umiejętności społecznych, integracji sensorycznej. W Centrum Terapii PROMITIS prowadzi diagnozy w kierunku autyzmu i Zespołu Aspergera.

Kinga Adamska – mgr psychologii Uniwersytetu Jagiellońskiego, studiowała też psychologię na Universite Lyon II we Francji. Pracuje w podejściu poznawczo-behawioralnym. Jest w trakcie 4-letniego szkolenia zgodnego ze standardami European Association for Behavioural and Cognitive Psychotherapies przygotowującym do Certyfikatu Terapeuty Poznawczo-Behawioralnego. Pomaga osobom z zaburzeniami nastroju, zaburzeniami jedzenia, zmagającymi się z lękami, stresem, problemami w życiu osobistym i społecznym. Swoją pracę poddaje superwizji. Doświadczenie zawodowe zdobywała w Klinice Psychiatrii Dorosłych na Oddziale Dziennym Chorób Afektywnych, w Szpitalu MSWiA na Oddziale Psychoterapii, w Poradni Zdrowia Psychicznego w Szpitalu Specjalistycznym im. Ludwika Rydygiera, w Child and Family Policy Center na New York University.

Patrycja Sądorowska – psycholog, absolwentka psychologii na Wydziale Filozoficznym Uniwersytetu Jagiellońskiego. Ukończyła Studium Pedagogiczne Uniwersytetu Jagiellońskiego uzyskując kwalifikacje pedagogiczne do pracy nauczycielskiej. Doświadczenie zdobywała dzięki stażom i praktykom realizowanym w przedszkolach, szkołach, poradniach. Jest certyfikowanym terateutą Trenigu Umiejętności Społecznych oraz Terapii Ręki. Obecnie pracuje jako terapeuta w Przedszkolu Terapeutycznym dla Dzieci z Autyzmem PROMITIS, gdzie prowadzi terapię indywidualną oraz grupową. W Centrum Terapii PROMITIS prowadzi konsultacje z zakresu prawidłowości rozwojowych dzieci orazjest członkiem zespołu diagnozującego w kierunku autyzmu i Zespołu Aspergera.

Alicja Mądry – psycholog dziecięcy, absolwentka psychologii stosowanej Uniwersytetu Jagiellońskiego. Certyfikowany trener umiejętności społecznych oraz kontroli złości. Terapeuta ręki. Doświadczenie zawodowe zdobywała podczas pracy środowiskowej z dziećmi z zaburzeniami ze spektrum autyzmu a także ich rodzinami oraz podczas licznych staży w placówkach oświatowych i klinicznych. Na co dzień pracuje w Przedszkolu Terapeutycznym PROMITIS, gdzie prowadzi terapię indywidualną i grupową. W Centrum Terapii PROMITIS zajmuje się prowadzeniem konsultacji psychologicznych oraz terapii ręki. Jest także członkiem zespołu diagnozującego w kierunku autyzmu i zespołu Aspergera.

Anna Battek – psycholog, mediator rodzinny. Uzyskała certyfikat Konsultanta Psychoterapii Pozytywnej po ukończeniu szkolenia w tym zakresie, afiliowanego przez European Association for Psychotherapy. Ukończyła również zaawansowane szkolenie z Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach, Studium Psychoterapii Par oraz wiele szkoleń z zakresu rozwoju osobistego. Prowadzi terapię w nurcie integratywnym – korzystając z narzędzi różnych podejść terapeutycznych, zależnie od potrzeb i sytuacji pacjenta. Doświadczenie zdobywała pracując w Centrum Praw Kobiet oraz w innych wolontariatach. Prowadziła warsztaty edukacyjne dla dzieci i szkolenia dla dorosłych. W Centrum Terapii PROMITIS prowadzi konsultacje psychologiczne oraz psychoterapię indywidualną dorosłych. Pomaga osobom z zaburzeniami nastroju, depresją, osobom doświadczającym lęków, stresu, wypalenia zawodowego lub problemów w życiu osobistym i społecznym, a także w sytuacji kryzysów życiowych jak rozwód i rozstanie, utrata, trudna diagnoza medyczna.

Ewelina Kondratowicz – absolwentka psychologii ukończonej w specjalności neuropsychologia i neurologopedia kliniczna Wyższej Szkoły Humanitas.  Doświadczenie zdobywała na oddziałach w szpitalach psychiatrycznych, środowiskowym Domu Samopomocy „Ad Vitam Dignam” oraz w Centrum Psychiatrii w Katowicach. Zajmuję się prowadzeniem konsultacji indywidualnych osób doświadczających kryzysów psychicznych, osób  dorosłych ze zdiagnozowaną schizofrenią, chorobą afektywną – dwubiegunową, oraz z obszaru zaburzeń lękowych i zaburzeń osobowości a także osób doświadczających zaburzeń ze spektrum autyzmu. W swojej pracy wykazuje  wysoki poziom zaangażowania i empatii wobec pacjentów, stwarzając wspierającą i motywującą atmosferę. Metody terapeutyczne dobiera w oparciu o stan pacjenta, wykorzystuje w swojej praktyce techniki relaksacyjne, metody wywodzące się z mindfulness oraz metody terapii pochodzące z różnych nurtów, stale poszerza swoją wiedzę poprzez edukację oraz zaangażowanie w pracę psychologiczną.

Katarzyna Dembiczak – psycholożka dziecięca, absolwentka psychologii Uniwersytetu Jagiellońskiego. Aktualnie jest w trakcie specjalistycznego szkolenia Terapii Poznawczo-Behawioralnej Dzieci i Młodzieży. Doświadczenie w prowadzeniu terapii, przeprowadzaniu testów, diagnozowaniu oraz w kontakcie terapeutycznym zdobyła podczas licznych praktyk studenckich m.in. w Krakowskim Ośrodku Rehabilitacji Wieku Rozwojowego pod opieką Marty Czuby-Pietrzyk oraz w Pracowni Psychologii Dziecka Uniwersytetu Jagiellońskiego. Specjalizuje się w terapii psychologicznej dla dzieci ze spektrum autyzmu; doświadczenie zebrała podczas rocznego kursu prowadzonego przez Annę Szczypczyk (Cresco). Obecnie pracuje jako terapeutka w Niepublicznym Terapeutycznym Punkcie Przedszkolnym PROMITIS, gdzie prowadzi terapię indywidualną oraz grupową dzieci ze spektrum autyzmu. W Centrum Terapii PROMITIS zajmuje się prowadzeniem konsultacji psychologicznych. Posiada uprawnienia do stosowania Skal Inteligencji Stanford – Binet oraz do diagnozowania ADHD kwestionariuszem Conners, a także prowadzenia Treningu Funkcji Poznawczych. Jej główne zainteresowania zawodowe to spektrum autyzmu, zaburzenia hiperkinetyczne (ADHD), zaburzenia nastroju oraz lękowe wśród dzieci i młodzieży, stres mniejszościowy oraz pomoc psychologiczna młodzieży LGBTQ+. Prowadzi także terapię dla dzieci obcojęzycznych bądź dwujęzycznych w języku angielskim.

Karolina  Słomka – magister psychologii, studia ukończyła na Uniwersytecie Pedagogicznym. Certyfikowany Trener Funkcji Poznawczych. Swoje doświadczenie codziennie poszerza poprzez terapię indywidualną i grupową w przedszkolu PROMITIS, jako psycholog środowiskowy prowadzi również terapię indywidualną. W Centrum Terapii PROMITIS zajmuje się prowadzeniem zajęć psychologicznych w ramach Wczesnego Wspomagania Rozwoju Dziecka oraz zajęć TUS. Wspieranie sukcesów jej podopiecznych jest dla niej misją, a każdy uśmiech dziecka motywacją do dalszej pracy.

TERAPEUCI BIOFEEDBACK

TERAPEUCI INTEGRACJI SENSORYCZNEJ

Kaja Makaruk –  fizjoterapeuta, certyfikowany terapeuta integracji sensorycznej. Absolwentka fizjoterapii Akademii Wychowania Fizycznego im. Bronisława Czecha w Krakowie. Ukończyła również studia podyplomowe na kierunku przygotowanie pedagogiczne. Pracuje w Centrum Rodziny Parasolka, gdzie prowadzi terapię integracji sensorycznej i rehabilitację wad postawy ciała u dzieci.  Doświadczenie zawodowe zdobyła podczas praktyk w zakresie rehabilitacji dzieci w Małopolskim Centrum Rehabilitacji Dzieci “Solidarność” w Radziszowie, w Dziennym Ośrodku Adaptacyjno-Rehabilitacyjnym dla Dzieci Niepełnosprawnych oraz podczas pracy w Centrum Diagnostyczno-Rehabilitacyjnym “Promyk Słońca” i Centrum Terapeutycznym LOGO-SI we Wrocławiu. W Centrum Terapii PROMITIS prowadzi terapię integracji sensorycznej.

Barbara Krawczyk – fizjoterapeuta, certyfikowany terapeuta integracji sensorycznej. Ukończyła Akademię Wychowania Fizycznego im. Bronisława Czecha w Krakowie z tytułem magistra fizjoterapii. Posiada przygotowanie pedagogiczne zdobyte podczas Studium Pedagogicznego dla Absolwentów na Politechnice Krakowskiej. Uczestniczka wielu kursów i szkoleń z zakresu wspierania rozwoju małego dziecka oraz fizjoterapii dzieci i dorosłych m.in. Integracja Sensoryczna I i II stopnia, PNF Podstawowy, Diagnoza i terapia ręki u dzieci, Wspomaganie rozwoju dzieci z zaburzeniami ze spektrum autyzmu oraz Fizjoterapia Dziecka Ryzyka. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywała podczas wielu praktyk lub wolontariatu głównie w zakresie rehabilitacji dzieci i młodzieży m.in. w Podkarpackim Hospicjum dla Dzieci, Maltańskim Centrum Pomocy w Krakowie, Małopolskim Centrum Rehabilitacji Dzieci “Solidarność” w Radziszowie oraz podczas pracy w poradni psychologiczno – pedagogicznej i niepublicznym zakładzie opieki zdrowotnej w Krakowie. Odbyła również 4-miesięczne praktyki zagraniczne w Rovaniemi w Finlandii w ramach programu Erasmus Plus (m.in. w szpitalu, gabinecie fizjoterapii oraz ośrodku szkolno-wychowawczym). Obecnie pracuje w Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym w Krakowie. W Centrum Terapii PROMITIS prowadzi diagnozę i terapię integracji sensorycznej.

Magdalena Kita – terapeuta zajęciowy, certyfikowany terapeuta integracji sensorycznej. Pracuje w przedszkolu Laloba, gdzie prowadzi terapię integracji sensorycznej, a także terapię ręki. Ukończyła studia podyplomowe w kierunku przygotowanie pedagogiczne. Współpracuje z Poradnią Psychologiczno-Pedagogiczną Centrum Terapii PROMITIS, gdzie prowadzi diagnozę i terapię SI (także w ramach Wczesnego Wspomagania Rozwoju Dziecka).

LEKARZE PSYCHIATRZY

Elżbieta Maślany – lek. med., specjalista I stopnia pediatrii, specjalista II stopnia psychiatrii dzieci i młodzieży. Absolwentka Akademii Medycznej im Mikołaja Kopernika w Krakowie. Pracuje w Poradni Zdrowia Psychicznego Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego. Szkoliła się m.in. w zakresie terapii rodziny, terapii ADHD. W swojej pracy stosuje również podejście behawioralno-poznawcze. Posiada wieloletnie doświadczenie w pacy z dziećmi, młodzieżą oraz całymi rodzinami. Od lat współpracuje z wieloma placówkami pomagającymi dzieciom z problemami rozwojowymi i psychiatrycznymi. W Centrum Terapii Promitis należy do zespołu diagnozującego autyzm i zespół Aspergera.

LOGOPEDZI

Monika Bukowiecka – logopeda, absolwentka Akademii Pedagogicznej na kierunku Pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna oraz studiów podyplomowych na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie na kierunku Logopedia. Doświadczenie w pracy z dziećmi zdobyła podczas kilku lat pracy w przedszkolu samorządowym, natomiast praktykę logopedyczną nadal rozwija poprzez codzienną pracę z dziećmi z różnymi zaburzeniami (dyslalie, alalia, opóźniony rozwój mowy, autyzm, zespół Aspergera, mowa bezdźwięczna, dysleksja i inne), liczne szkolenia (np. autyzm, AAC, PECS) oraz udział w konferencjach logopedycznych. Prowadzi zajęcia grupowe z profilaktyki logopedycznej, wczesnej nauki czytania oraz logorytmiki, zajęcia indywidualne dla dzieci i młodzieży oraz terapię logopedyczną. Jest osobą życzliwą, cierpliwą i zaangażowaną. W Centrum Terapii PROMITIS zajmuje się diagnozą i terapią logopedyczną.

Anna Nawrot – neurologopeda, filolog polski, absolwentka Uniwersytetu Pedagogicznego im. KEN w Krakowie oraz Krakowskiej Akademii im Andrzeja Frycza Modrzewskiego. Prowadzi diagnozę i terapię dzieci, młodzieży i dorosłych z zaburzeniami komunikacji językowej. Uczestniczka szkoleń (certyfikat z wykorzystania elementów metody verbotonalnej w terapii dzieci z zaburzeniami w komunikacji językowej, certyfikat szkolenia MAKATON – szkolenie podstawowe) i konferencji logopedycznych. Pracuje z dziećmi z opóźnionym rozwojem mowy, alalią, dyslalią, dysleksją, autyzmem, Zespołem Aspergera, afazją. Stale rozwija swoje kompetencje i wzbogaca warsztat pracy. Prywatnie mama dwójki dzieci i właścicielka labradora.

TERAPEUTA METODY WARNKEGO

Ewa Dybowicz – psycholog, terapeuta metody Warnkego. Absolwentka psychologii  Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz studiów podyplomowych z doradztwa zawodowego na Wydziale Pedagogicznym Akademii Pedagogicznej. Ukończyła kurs metody Warnkego oraz kurs kwalifikacyjny z zakresu terapii pedagogicznej (KIRE). Posiada doświadczenie w pracy z uczniami mającymi specyficzne trudności w uczeniu się o charakterze dysleksji. W pracy wykorzystuje Metodę Freda Warnkego, starając się przekonać  dzieci,  że  nauka czytania i pisania  może być przyjemnością i przynosić satysfakcję.

PEDAGODZY SPECJALNI

Adrianna Kozubal – pedagog specjalny, absolwentka Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie. Jest certyfikowanym Terapeutą Ręki. Ukończyła liczne kursy i szkolenia, aktualnie poszerza swoją wiedzę na studiach podyplomowych z zakresu zaburzeń ze spektrum autyzmu. Obecnie pracuje jako terapeuta w Niepublicznym Terapeutycznym Punkcie Przedszkolnym PROMITIS, gdzie prowadzi terapię indywidualną oraz grupową dzieci z autyzmem, a także pełni funkcję Zastępcy Koordynatora. W Centrum Terapii PROMITIS prowadzi terapię pedagogiczną dzieci z autyzmem i Zespołem Aspergera oraz terapię ręki.

Weronika Czapla – pedagog ze specjalizacją z poradnictwa i pomocy psychopedagogicznej, absolwentka Uniwersytetu Wrocławskiego. Ukończyła szkolenia min. z komunikacji dzieci z ASD oraz z zakresu stanów depresyjnych u dzieci i młodzieży. Swoje doświadczenie zdobywała w poradniach psychologiczno-pedagogicznych, Placówkach Specjalnych i integracyjnych oraz w Młodzieżowym Ośrodku Socjoterapii. Aktualnie pracuje jako terapeutka w Niepublicznym Terapeutycznym Punkcie Przedszkolnym PROMITIS, gdzie prowadzi terapię indywidualną i grupową dzieci z autyzmem. W pracy z dziećmi chętnie korzysta z Metody Dobrego Startu, Metody Ruchu Rozwijającego oraz NVC (Porozumienia Bez Przemocy). W kontakcie z dziećmi preferuje naukę przez zabawę i podążanie za dzieckiem. W Centrum Terapii PROMITIS prowadzi Trening Umiejętności Społecznych przeznaczony dla dzieci z trudnościami w szeroko rozumianym obszarze życia społecznego, komunikacji oraz relacji z innymi ludźmi.

10 LAT PROMITIS

Komunikat

Wybór

Szczegóły

Informacja na temat RODO oraz o wykorzystaniu plików cookies oraz podobnych technologii

Ta strona wykorzystuje niezbędne pliki cookies oraz podobne technologie w celu zapewnienia prawidłowego i bezpiecznego jej działania. Aby korzystać z witryny niezbędna jest ich akceptacja. Możemy również wykorzystywać opcjonalne pliki cookies, aby analizować ruch na stronie oraz personalizować treści i reklamy. Udostępniamy te informacje naszym partnerom: Google LLC i Meta Platforms, aby wspierać rozwój tej strony oraz nasze działania marketingowe. Możesz wyrazić jednocześnie zgodę na stosowanie niezbędnych oraz opcjonalnych technologii klikając przycisk "Akceptuję wszystko" lub dostosować zgody klikając przycisk "Dostosuj wybór". W dowolnym momencie możesz zmienić preferencje opcjonalnych zgód poprzez wywołanie tego komunikatu. W tym celu należy kliknąć ikonę zlokalizowaną w lewym dolnym rogu strony. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności (załączonej poniżej) lub w polityce prywatności naszych partnerów: Polityka prywatności Google i Polityka prywatności Meta.

Szczegółowe informacje na przetwarzania danych osobowych (RODO) oraz cookies: Polityka prywatności

Niezbędne
Analityka i agregacja
Reklamy
Funkcjonalności serwisu
Personalizacja serwisu
Przekazywanie do Google
Remarketing

Pliki cookie (tzw. "ciasteczkach") to małe pliki tekstowe, które są stosowane przez strony internetowe, aby użytkownicy mogli korzystać ze stron. Podobne technologie to skrypty (kody programistyczne), które mają na celu takie samo działanie jak pliki cookie. Niezbędne pliki cookie oraz podobne technologie nie mogą być wyłączone gdyż są niezbędne do korzystania ze strony internetowej. Strona internetowa nie może funkcjonować poprawnie bez tego typu technologii. Według obowiązujego prawa, możemy przechowywać pliki cookie na urządzeniu użytkownika, jeśli jest to niezbędne do funkcjonowania strony. Jednak do wszystkich innych rodzajów plików cookie oraz podobnych technologii potrzebujemy zezwolenia użytkownika. Niniejsza strona korzysta z różnych rodzajów plików cookie. Niektóre pliki cookie umieszczane są przez usługi stron trzecich, które pojawiają się na naszych stronach.

Cookie Display